O nás

Visit Gemer – cestovná kancelária & sprievodcovské služby – Vám chce zabezpečiť jedinečný zážitok a možnosť spoznať tie najúžasnejšie zákutia čarovného Gemera, a jeho okolia. Sme tu pre tých, ktorí radi objavujú doposiaľ nepoznané miesta a radi získavajú nové poznatky. Vízia nášho projektu však zahŕňa ešte viac.

Projekt Visit Gemer mal pôvodne za cieľ vytvorenie organizácie destinačného manažmentu v regióne Gemera, prostredníctvom ktorej bola snaha naplno využiť potenciál regiónu v oblasti cestovného ruchu a tým zabezpečiť hospodársky, sociálny, kultúrny a celkový rozvoj regiónu ako aj zvýšenie jeho konkurencieschopnosti.

Zviditeľnenie regiónu ako aj dosiahnutie ekonomických a sociálnych efektov je pre náš projekt stále aktuálne, len sme trochu zmenili spôsob, ako sa k tomu chceme spolu s Vami dopracovať.

Dávame prácu lokálnym podnikateľom a chceme zviditeľňovať mladých, a šikovných ľudí pôsobiacich v regióne. Ohľaduplnosť k životnému prostrediu, ako aj k historickému a kultúrnemu bohatstvu, je pre nás záväzná.

Našich klientov si vysoko vážime. Práve vďaka nim dokáže Gemer využívať svoj skutočný potenciál a môžeme tak spoločne prispieť k napĺňaniu našej vízie dosahovania zmienených efektov a znižovania regionálnych rozdielov na Slovensku.

Naši partneri

S realizáciou projektu Visit Gemer nám pomáhajú aj títo partneri

Nexit s.r.o.EnvexLitvanyi
banner

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo si želáte vypracovať cenovú ponuku, neváhajte nás osloviť


Odoslať správu